•       NOWOŚĆ!
           System rur kanalizacyjnych
           K2-Kan XXL


  Rury K2-Kan XXL są bardzo lekkie w porównaniu do rur o ściankach monolitycznych o podobnych właściwościach statycznych. Są 15-20-krotnie lżejsze od rur kamionkowych czy betonowych.
  Stosowanie rur o ściankach strukturalnych pozwala zmniejszyć wagę rury do 65%.
  Dowiedz się więcej o K2-Kan XXL


 •     ENGLISH LANGUAGE
        Our website is now available in English!

  The content is now available in English.
  Languages can be switched using the small flags in the upper right corner of the page.
 •     HYDRO-BOX
        System zagospodarowania wody deszczowej.

  Służy do rozsączania lub magazynowania wody deszczowej odprowadzanej z dachów budynków, tarasów, parkingów, ulic i innych powierzchni utwardzanych.

  Zestawy elementów systemu HYDRO-BOX w zależności od wytrzymałości zwieńczenia elementów mogą być montowane w miejscach obciążonych ruchem pieszym i ruchem kołowym samochodów osobowych i ciężarowych.
  Dowiedz się więcej o HYDRO-BOX
 •     Te rynny i świat inny...
       "Karolina" to kompletny system
        odprowadzania wody deszczowej.


  Zawsze zapewni jej właściwy i całkowity odbiór. Doskonale zaprojektowany półokrągły profil rynny, elementy łączące kształtki, starannie dobrane akcesoria umożliwiają łatwy montaż rynny bez stosowania innych dodatkowych materiałów np. kleju.
 •       K2 - Kan
           Podwójnie niezawodny!

  System rur i kształtek, noszący handlową nazwę K2-Kan, pod względem swoich własności użytkowych oraz możliwości prowadzenia robót ziemnych i prac montażowych związanych z układaniem przewodów w gruncie stanowi obecnie optymalny system kanalizacyjny.

Witamy

Dynamiczny rozwój firmy to owoc przemyślanych decyzji i dalszych inwestycji wychodzących naprzeciw potrzebom rynku i oczekiwaniom klientów. Realizując nasze zamierzenia zapewniliśmy sobie ustabilizowaną i pewną pozycję na rynku krajowym. Od samego początku swoją uwagę koncentrujemy na jakości produkowanych materiałów, dlatego też w firmie został wdrożony system jakości ISO 9001 i ISO 14001. Stawiamy na profesjonalizm i ekologiczne rozwiązania, aby zaoferować Państwu systemy na miarę XXI wieku.

 Złóż zamówienie online, kliknij    

 O nas

Kaczmarek Malewo Spółka Jawna jest największą prywatną firmą w swojej branży i należy do ścisłej czołówki producentów systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych. Historia spółki sięga 1985 roku, kiedy to swoją działalność - od produkcji folii galanteryjnej i technicznej z PVC - rozpoczęła firma PPHT Barbara Kaczmarek - Malewo, zarządzana przez czterech braci.

 Rozwój

Po 6 latach od założenia firmy nastąpił pierwszy krok w kierunku dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.
W nowo wybudowanych halach rozpoczęto produkcję rur osłonowych, kanalizacyjnych i wodociągowych z PVC. W roku 1994 uruchomiono linię do produkcji rur z PE przeznaczonych do transportu paliw gazowych i wody pitnej.

 Dokonania


 • Oczyszczalnia ścieków w Sieradzu
 • Uzbrojenie terenu w sieć wodociągową z rur PE HD w gmienie Kleszczów
 • Przebudowa drogi Kraków - Targowisko
 • Budowa drogi ekspresowej Cieszyn, Skoczów, Bielsko Biała
 • Budowa odcinka autostrady A4 od węzła Katowice do węzła Chorzów Batory

 Radość dawania

Wykorzystanie potencjału firmy nie oznacza dla nas jedynie sukcesu finansowego. Uważamy, że każdy kto może pomóc, powinien to robić. To nasz obowiązek wobec tych, którzy nie potrafią odnaleźć się we współczesnym świecie. Nie mniej ważna jest też promocja regionu, w którym żyjemy i pracujemy. Firma Kaczmarek Malewo angażuje się w liczne działania sponsorskie m.in. pomoc finansową dla Domu Dziecka w Bodzewie oraz okolicznych szkół i kościołów.NASZE SIEDZIBY:


 • Malewo

  Siedziba firmy. Dyrekcja, Dział Handlowy, Logistyka, Laboratorium zakładowe. Produkcja zewnętrznych gładkościennych systemów kanalizacyjnych oraz ciśnieniowych z PVC-U i PP, systemu rynnowego, kanalizacji wewnętrznej PP oraz drenażu PVC-U.

 • Piaski

  Laboratorium zakładowe. Produkcja systemu rur ciśnieniowych PE, TYTAN PE/PE, TYTAN PE/PP, studzienek kanalizacyjnych, systemu kanalizacji zewnętrznej K2-Kan z PP, rur drenarskich K2-Dren, rur osłonowych K2-Kabel.