Skontaktuj się z nami
Chętnie udzielimy Państwu wszystkich potrzebnych informacji. Prosimy o kontakt z odpowiednim działem naszej firmy.
Zapytania ofertowe należy kierować do Działu Handlowego
w formie e-maila lub faksu.


  SIEDZIBA GŁÓWNA



  • NIP: 6961876386
  • REGON: 021911410
  • KRS: 0000489335


                                 




DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

  • małopolskie, podkarpackie
  • Jolanta Jarecka
    Telefon: +48 65 575 86 05
    Tel. kom: +48 784 660 816
    Email: j.jarecka@kaczmarek2.pl

  • zachodniopomorskie, pomorskie
  • Violetta Bąk
    Telefon: +48 65 575 86 07
    Tel. kom: +48 606 315 531
    Email: v.bak@kaczmarek2.pl

  • lubuskie, dolnośląskie
  • Gizela Kłosowska
    Telefon: +48 65 575 86 08
    Tel. kom: +48 606 819 995
    Email: g.klosowska@kaczmarek2.pl

  • wielkopolskie
  • Adam Naskręt
    Telefon: +48 65 575 86 09
    Tel. kom: +48 784 659 954
    Email: a.naskret@kaczmarek2.pl

  • wielkopolskie
  • Alicja Bardel
    Telefon: +48 65 575 86 16
    Tel. kom: +48 602 373 769
    Email: a.bardel@kaczmarek2.pl

  • śląskie, opolskie
  • Mariusz Nowak
    Telefon: +48 65 575 86 12
    Tel. kom: +48 784 660 268
    Email: m.nowak@kaczmarek2.pl

  • mazowieckie
  • Ewelina Praczyk
    Telefon: +48 65 575 16 69
    Tel. kom: +48 602 375 641
    Email: e.praczyk@kaczmarek2.pl

  • podlaskie, warmińsko-mazurskie
  • Karolina Wieczorek
    Telefon: +48 65 575 86 95
    Tel. kom: +48 784 660 459
    Email: k.wieczorek@kaczmarek2.pl

  • kujawsko-pomorskie, łódzkie
  • Natalia Wojciechowska
    Telefon: +48 65 575 86 03
    Tel. kom: +48 694 401 551
    Email: n.wojciechowska@kaczmarek2.pl

  • lubelskie, świętokrzyskie
  • Anna Pawlak
    Telefon: +48 65 575 86 23
    Tel. kom: +48 606 814 547
    Email: a.pawlak@kaczmarek2.pl



    DORADCA TECHNICZNY
    Bogdan Majka

    Kontakt w sprawach dotyczących
    parametrów technicznych i zastosowania naszych produktów.

    DYREKTOR HANDLOWY
    Piotr Majchrzak

MANAGER ROZWOJU RYNKU
Mariusz Piotrowski


DZIAŁ EKSPORTU
Jakub Roszak
Telefon: +48 65 575 86 93
Tel. kom: +48 602 651 151
Email: j.roszak@kaczmarek2.pl

Magda Pilch Baraniak
Telefon: +48 65 575 86 10
Tel. kom: +48 694 401 550
Email: m.pilch@kaczmarek2.pl

Aneta Adamczak-Pyrek
Telefon: +48 65 575 86 18
Email: a.pyrek@kaczmarek2.pl

   POŁOŻENIE NA MAPIE:



Współrzędne GPS:     N 51° 55' 29", E 16° 59' 15"