V. Jubileuszowy Zlot motocyklowo-rowerowy

Back to Aktualności
Category: Wydarzenia

V. Jubileuszowy Zlot motocyklowo-rowerowy

W dniach 9-10 czerwca miał miejsce już V. Jubileuszowy Zlot motocyklowo-rowerowy firmy Kaczmarek w Soplicowie. Dzięki sprzyjającej pogodzie zlot cieszył się dużą frekwencją.

Jako pierwsza wyruszyła 26-osobowa grupa rowerzystów pokonując trasę 80 km. Podczas gdy rowerzyści kierowali się już w stronę Folwarku Konnego w Hermanowie, motocykliści po krótkiej odprawie i podziwianiu swoich rumaków ruszyli w o wiele dłuższą trasę. 35-osobowa grupa motocyklistów docierając na miejsce spotkania odwiedziła po drodze Narodowe Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Po sycącym posiłku w stadninie obie grupy kierowały się do Skansenu Filmowego „Soplicowo” w Cichowie, gdzie na wszystkich czekała szampańska zabawa przy muzyce na żywo.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie oraz atmosferę, która panowała w trakcie całego spotkania. Cieszymy się, że również z naszymi klientami oraz przyjaciółmi możemy dzielić swoje pasje i bezpiecznie pokonywać kolejne kilometry. Do zobaczenia na kolejnym zlocie!

Link do zdjęć: kaczmarek2.pl/v-zlot-galeria/

Back to Aktualności