XXVII edycja Międzynarodowych Targów Wod-Kan w Bydgoszczy 2019

Back to Aktualności
Category: Targi

XXVII edycja Międzynarodowych Targów Wod-Kan w Bydgoszczy 2019

Po raz kolejny Kaczmarek Malewo Spółka Jawna uczestniczyła w jednym z najważniejszych wydarzeń branży wodno-kanalizacyjnej w Europie, które już po raz 27. organizuje Izba Gospodarcza “Wodociągi Polskie”.

Wystawa Wod-Kan od lat jest najważniejszym na krajowym rynku oraz jednym z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej około 400 wystawców oraz ponad 10 000 osób zwiedzających – specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Imprezę w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku w południe oficjalnie otworzyli prezydent Rafał Bruski i wicemarszałek Zbigniew Ostrowski. – Witam w domu, ponieważ dla IGWP Bydgoszcz jest domem – mówił prezydent Bydgoszczy. – Wielu samorządowców zastanawia się, jak znaleźć hasło promocyjne swojego miasta. Ja znalazłem: tu po prostu trzeba być. To oddaje ideę spotkania, ale tak naprawdę ideę branży – jakże silnej i z wielkimi sukcesami.

Serdecznie chcielibyśmy podziękować, wszystkim gościom oraz przyjaciołom, którzy odwiedzili nasze stoisko i dzielili się aktywnie swoim doświadczeniem a także poglądami. Spotkania o podobnym charakterze mają bardzo korzystny wpływ na rozwój branży wodno-kanalizacyjnej. Liczymy na to, że każda kolejna edycja targów Wod-Kan będzie również bogata w interesujące dyskusje oraz efektywne rozwiązanie aktualnych problemów branży, i będzie tym zachęcać do brania udziału jeszcze większą liczbę gości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Międzynarodowych Targów Wod-Kan w Bydgoszczy, a także zapraszamy do brania udziału w kolejnych spotkaniach branżowych zorganizowanych przez firmę Kaczmarek Malewo sp.j.

Back to Aktualności