Zapraszamy do Monachium na Międzynarodowe Targi Wody, Ścieków i Odpadów IFAT!

Back to Aktualności
Category: Targi

Zapraszamy do Monachium na Międzynarodowe Targi Wody, Ścieków i Odpadów IFAT!

Firma Kaczmarek Malewo wraz z ponad 3000 wystawcami zaprezentuje się w Monachium na targach IFAT, którę będą miały miejsce 14-18 Maja 2018 w Monachiumn. Z szerokiej gamy produktów będziemy mieli przyjemność zaprezentować ofertę związaną szeroko pojętą kanalizacją zewnętrzną, systemu studni kanalizacyjnych jak i zbiorników DIAMIR.

Dlaczego warto wybrać się na Targi IFAT?

W 2016 r. w targach wzięło udział 3087 wystawców z 59 krajów; ich stoiska zwiedzało 136 885 gości ze 168 państw. Choć wśród firm prezentujących swoje rozwiązania dominowały podmioty niemieckie, to jednak 44% wystawców pochodziło z zagranicy. Przestrzeń wystawiennicza rozciągała się na ponad 230 tys. m2.

Pionierskie technologie, produkty, systemy i usługi branży dotyczące m.in. uzdatniania i dystrybucji wody, oczyszczania ścieków czy rozwiązań w zakresie budowy i renowacji kanalizacji, (również z zastosowaniem technologii bezwykopowych) po raz kolejny mogły przekonać inwestorów i wykonawców o efektywności i opłacalności wdrażania nowoczesnych metod działania. Bardzo często ze strony wystawców pojawiały się oferty dopasowania rozwiązań do potrzeb wynikających ze specyfiki danego projektu.

Oprócz możliwości zapoznania się z innowacyjnymi technologiami, podczas Targów IFAT można docenić też okazję spotkania z innymi przedstawicielami naszej branży – zarówno globalnymi inwestorami, jak i niewielkimi, lecz ściśle wyspecjalizowanymi w swoich działaniach wykonawcami.

Wydarzenie to jest również szansą rozeznania w najnowszym sprzęcie, produkowanym i prezentowanym przez różne firmy. Wszyscy producenci zgromadzeni w jednym miejscu będą mogli odpowiedzieć na pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ich produktów – łatwiej jest w ten sposób zdobyć wiedzę na temat wachlarza ofertowego poszczególnych firm.

Wystawie każdorazowo towarzyszą wykłady, dyskusje panelowe i prezentacje firmowe, a ponadto pokazy technologiczne. Dzięki temu można nie tylko zdobyć aktualną wiedzę, ale też wysłuchać opinii ekspertów, a także na własne oczy zobaczyć, jak działa nowo wprowadzona na rynek technologia.

Targi IFAT 2018 – praktyczne informacje

Targi odbędą się w dniach 14–18 maja br., w budynku Neue Messe München przy ul. Messegelände, w Monachium (Niemcy). Goście będą mogli zwiedzać wystawy i korzystać z przygotowanych atrakcji od godz. 9:00 do godz. 18:00 (od poniedziałku do czwartku), a w piątek od 9:00 do 16:00. Godziny otwarcia dla wystawców w godzinach 7:30–19:00 w przypadku pierwszych czterech dni, natomiast w piątek centrum będzie dla nich dostępne od godz. 7:30 do zakończenia pakowania przywiezionego sprzętu.

Organizatorzy przygotowali materiał filmowy, na którym zaprezentowali tegoroczny układ stoisk.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie targów IFAT: https://www.ifat.de/index-2.html

Osoby zainteresowane otrzymaniem biletu prosimy o kontakt: sekretariat@kaczmarek2.pl

Do zobaczenia na miejscu!

Back to Aktualności